Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Salon okien Poznań

Kategorie: okna   drzwi   innowacje  
Zdjęcie Salon okien Poznań

Salon Okien i Drzwi Poznań to firma z wieloletnią tradycją w świecie stolarki okiennej i drzwiowej. Stanowi przykład partnera biznesowego, z którym firma Internorm nawiązała bezpośrednią, ścisłą współpracę. Poznaj salon Internorm przy ulicy Obornickiej 337 (Galeria Wnętrz).

Okna i drzwi pasywne Internorm Poznań

Biuro firmy działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Siedziba znajduje się w przy ulicy Obornickiej 337. Kontakt możesz nawiązać zarówno poprzez e-mail: biuro@poznaninternorm.pl, jak i telefon komórkowy 785 602 325. Choć firma stanowi osobny podmiot gospodarczy, należy do bezpośrednich partnerów i reprezentantów marki Internorm w Polsce. Firma Internorm szczyci się ponad 90-letnią tradycją. Jako największy producent okien PCV w Europie stawia na nieustanną innowacyjność. W celu pozyskania klientów na lokalnych rynkach, marka nawiązuje współpracę jedynie z wyselekcjonowanymi, doświadczonymi salonami. Jeśli chodzi o mieszkańców Poznania i okolic – miejscem, w którym można nabyć najlepsze okna i drzwi na rynku, jest właśnie salon Oknario.

Dlaczego warto odwiedzić Salon w Poznaniu

Wybierając nowoczesne rozwiązania Internorm, zyskujesz przede wszystkim... pieniądze. Paradoks? Faktycznie, w rozwiązania Made in Austria trzeba zainwestować, ale szybki zwrot gwarantowany jest przede wszystkim znacznymi oszczędnościami w zużyciu energii. Okna i drzwi proponowane w poznańskim salonie są ultra bezpieczne i wyjątkowo zaprojektowane.

Wyróżnienia godne zaufania

10 lat doświadczenia na rynku skutkuje profesjonalizmem w realizacji indywidualnych projektów. Pomagaliśmy klientom budować domy i remontować mieszkania. Doradzaliśmy wybór optymalnych rozwiązań, zawsze na pierwszym miejscu stawiając skuteczność i indywidualne podejście.

Usługi

 • Fachowo doradzamy w zakresie projektowania i doboru indywidualnych rozwiązań dla domów i mieszkań. Pomagamy w podjęciu decyzji, jak budować dom pasywny i czym kierować się przy remontach konkretnych pomieszczeń.
 • Oferujemy wiele dodatkowych elementów przeszklenia domu – zaciemnienia, zamienniki i inteligentne rozwiązania Internorm I-tec.
 • Wskazujemy, w jaki sposób oszczędzać dzięki termoizolacji.
 • Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie profesjonalnego demontażu i montażu okien. Warto pamiętać, że to właśnie wstawianie okien ma decydujące znaczenie w gospodarce cieplnej budynku.
 • Nasz salon to nie tylko miejsce na konsultacje, ale również na prezentację rozwiązań na żywo. Zawsze możemy zamówić specjalne, dodatkowe elementy.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF