Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

Ogromna liczba sprzedanych okien - 22,5 mln - to potwierdzenie silnej pozycji firmy Internorm. Każdy kolejny produkt to ta sama niezawodność, bezpieczeństwo i nowatorskie technologicznie rozwiązania. Co najważniejsze, systemy okienne i drzwiowe Internorm to przeszkoda nie do przejścia dla włamywaczy. I tak od lat, niezmiennie.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

Dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się maksymalnie zrelaksowani, całkowicie bezpieczni, bez obecności nieproszonych gości. Podstawą są solidne okna, takie, które uniemożliwiają włamanie.

Okna Internorm zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najbardziej nowatorskich, niezawodnych systemów zabezpieczeń. Solidna konstrukcja to pewność, że nie zostaną sforsowane. To między innymi dlatego, że jeden sworzeń grzybkowy i jeden zaczep zamka zamontowano od dołu po stronie uchwytu, uniemożliwiając dostania się do domu nieproszonego gościa. Dodatkową zaporą jest I-tec Przeszklenie, jak również profesjonalne, bo na całym obwodzie, sklejenie szyby ze skrzydłem okna.

Warto również wspomnieć o Secure I-tec, jakie zamontowano w każdym oknie PCV KF 500. Ta nowatorska technologia ryglowania w znaczący sposób przyczynia się do lepszego zabezpieczenia domu.

Dodatkowe informacje o oknach antywłamaniowych:

Ryglowanie okien I-tec Secure Internorm

I-tec Secure

I-tec Secure został zaprojektowany, by zapobiec włamaniu. Zastosowane tu klapki ryglujące zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Podczas ryglowania otwierają się i zostają bezpośrednio wciśnięte w ościeżnicę, dokładnie ze wszystkich czterech stron.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie zapewnia dokładne przyklejenie szyby do ramy okna - na całym jej obwodzie. Taka szyba jest praktycznie niemożliwa do wyważenia.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Występujące w kolorze srebrnym - masywne, stylowe zaczepy zamków odpowiednio skutecznie ryglują okno wraz ze sworzniami grzybkowymi, jakie zamontowane są na ościeżnicy.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

Klamka Secustiki uniemożliwia przewiercenie od zewnętrznej strony, bo zamontowano w niej specjalny mechanizm blokujący (w wersji seryjnej - okna PCV i PCV-aluminiowe KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Specjalna innowacyjna technika wstawiania szyb to gwarancja pewności, bo ich wyważenie jest niemożliwe. Szyba jest nie do sforsowania - przyklejona do ramy okna na całym obwodzie.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Niemożliwe, aby podnieść okno z zawiasów, bo uniemożliwiają to ukryte okucia. Chociaż schowane, to łatwo je wyczyścić.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Czujniki zamknięcia odpowiadają za poinformowanie nas, jaki jest stan okien i drzwi balkonowych. Dowiemy się, czy są otwarte, czy zamknięte. System można też podłączyć do alarmu.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Zawsze pewne podparcie, bezpiecznie dla dorosłych i dzieci.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Szkło wielowarstwowe jest bezpieczne, bo się nie rozpada. To dzięki zastosowaniu odpornych na zerwanie folii, szyba pozostaje w ramie okna, nie stanowiąc zagrożenia dla ludzi.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

Gwarantujemy jakościowe, najlepsze na rynku systemy ryglowania drzwi zewnętrznych. To pewne zabezpieczenie Twojego domu przed włamaniem. W Internorm zawsze korzystamy tylko z najnowocześniejszych, innowacyjnych technologii. Tak jak ryglowanie wielopunktowe, które wykorzystywane jest w drzwiach drewniano-aluminiowych Winkhaus czy pięć rygli zabezpieczających firmy KFV (w drzwiach wejściowych z aluminium). Skuteczną ochroną przed włamaniem stanowią masywne zawiasy drzwiowe oraz wkładka cylindryczna zamka (odporna na rozwiercenie i otwieranie manipulacyjne).

Oferujemy również inne, dodatkowe zabezpieczenia. Pasują do wszystkich drzwi wejściowych Internorm - aluminiowych i drewniano-aluminiowych. Skontaktuj się z nami, podpowiemy, doradzimy.

Nasza oferta to również inne rozwiązania:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Klucz łatwo zgubić, a odcisk palca - jedyny oraz niepowtarzalny - zawsze mamy ze sobą! Jest niezawodny, a również bezpieczniejszy od najlepiej wykonanego klucza.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Nie potrzebujesz klucza, wystarczy kod (od 4 do 10 znaków). Dzięki niemu szybciej dostaniesz się do domu.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Niezwykle odporna wkładka cylindryczna marki Winkhaus zatrzyma każdego włamywacza. Niestraszne jej rozwiercenie czy otwieranie manipulacyjne. Dodatkową ochroną antywłamaniową są zainstalowane we wkładce stalowe sworznie.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Wkładka cylindryczna zabezpiecza przed rozwierceniem i otwieraniem manipulacyjnym, jak również cechuje się odpornością na wyciąganie i wyrywanie.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

Uniemożliwia popchnięcie oraz pociągnięcie drzwi. Aby zobaczyć, kto stoi przed drzwiami, wystarczy je uchylić na szerokość szczeliny.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne łatwo i bezproblemowo połączymy z domofonem, aby zawsze wiedzieć, kto czeka przed drzwiami wejściowymi.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF