Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Poznaniu

Kategorie: okna   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Poznaniu

Okna przesuwne to symbol luksusu i nowoczesnych przestrzeni. Dziś, dzięki Internorm, implementuje się je nie tylko w biurach, ale również w prywatnych mieszkaniach. Jak w praktyce działa przesuwanie, a także czym różnią się takie okna od klasycznych rozwiązań, dowiesz się w salonie Internorm w Poznaniu.

Okna przesuwne bez problemu

Panoramiczne okna przesuwne robią niezwykłe wrażenie, jednak czy ich przesuwanie nie wiąże się przypadkiem z trudnością i ograniczeniami, na przykład dla niepełnosprawnych? Zdecydowanie nie! Po pierwsze, chociaż elementy okna mogą ważyć nawet kilkaset kilogramów, dzięki specjalnej, ukrytej prowadnicy oraz funkcji Soft/Lift ich podnoszenie i przesuwanie nie jest dla nikogo wysiłkiem. Po drugie, w rozwiązaniach Internorm, na w przykład oknie przesuwnym HS 330, pomyślano również o standardowych barierach i… zlikwidowane je. Próg jest niewiarygodnie niski i praktycznie nieinwazyjny np. dla osób słabowidzących lub poruszających się na wózku inwalidzkim.

Okno na świat w rozmiarze XL

Stosowanie okien przesuwnych pozwala na wpuszczenie do pomieszczenia zdecydowanie większej ilości światła niż w przypadku standardowych rozwiązań. Jako że okna w pewien sposób zastępują ścianę, pomieszczenia łączą się z krajobrazem za oknem. Przestrzeń wydaje się większa, co ułatwia pracę i organizację w budynku. Oczywiście, okna takie jak HS 330 są kompatybilne zarówno z dodatkowym zaciemnieniem (np. moskitierami lub roletami), jak również z innymi inteligentnymi rozwiązaniami. Dodatkowo zyskuje się przestrzeń poprzez zlikwidowanie konieczności otwierania okien/drzwi do wewnątrz.

Okna przesuwne w praktyce

Odwiedzając nasz poznański salon, sprawdzisz na własne oczy, jak wygląda wielkopowierzchniowe okno przesuwno-podnośne. Za idealny przykład niech posłuży model HS 330 wykonany ze stylowego połączenia drewna i aluminium. Wpuszcza do pomieszczenia bardzo dużo naturalnego światła, a łatwość jego otwierania i przesuwania zadziwia wszystkich. Posiada wysoki stopień termoizolacji (do 0,68 W/m²K), przez co może być zastosowane również w budownictwie pasywnym, zdobywającym wśród Polaków coraz większe zainteresowanie. 3 szyby tworzące całość oszklenia idealnie izolują pomieszczenie od utraty dużej ilości energii. Okno może mieć niemal sześć metrów szerokości, jest wytrzymałe, stylowe w swoim kanciastym designie, a także pasuje do różnych wnętrz. W celu jeszcze większej poprawy termoizolacji zdecydowano się na wykorzystanie włókna szklanego przy projektowaniu niskich progów.

Przesuń w Poznaniu

Perspektywa dopuszczenia dużej ilości światła do pomieszczenia wydaje się kusząca? Samodzielnie przetestuj przesuwne okna w salonie Internorm w Poznaniu. Zapraszamy na indywidualną konsultację bez zobowiązań!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF