Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Funkcjonalne, dobrze działające okna muszą być perfekcyjnie zaprojektowane, wykonane i oczywiście dokładnie zamontowane. To konieczne, jeśli chcemy, aby w naszym domu panowała odpowiednia szczelność oraz izolacja cieplna. Nie zapominajmy bowiem, że największe straty ciepła występują w miejscach połączenia z murem. To tu właśnie łatwo zbiera się woda kondensacyjna, a następnie rozwija pleśń. Wyeliminujemy te problemy, gdy prawidłowo zamontujemy okna i drzwi, co przede wszystkim oznacza profesjonalne połączenie ościeżnicy z murem.

Warto zlecić to zadanie doświadczonym specjalistom Internorm - Twój[1st] window partner. Internorm gwarantuje najwyższym poziom techniczny montażu, czyli wykonany zgodnie z normami, przepisami oraz zasadami fizyki budowli.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Bardzo ważne jest odpowiednie uszczelnienie. Dobrze połączone z budynkiem powinno być wykonane dookoła. Dzięki temu nie ma szans, by przepuściło powietrze, a ponadto - do szczelin nie dostanie się wilgotne i ciepłe powietrze, jakie powoduje rozwój pleśni.

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Tak samo istotne, by wypełnić środkową płaszczyznę połączenia z budynkiem. Izolacją może być mineralny materiał izolacyjny bądź pianka poliuretanowa. Przyłóżmy się do tej pracy, bo środkowa płaszczyzna jest ważna nie tylko ze względu na izolację cieplną, ale także dźwiękową.

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Żyjemy w dość kapryśnym klimacie, co szczególnie wpływa na zewnętrzne połączenia budynku z oknami, jak również obszary połączenia z parapetem. Stale oddziałują na nie różne czynniki atmosferyczne, czyli opady: śnieg i deszcz oraz porywisty wiatr. Powinny być dookoła trwałe - wiatroszczelne i odporne na opady. Wilgoć, która pojawia się wewnątrz, powinna znaleźć ujście na zewnątrz - a tak będzie, jak właściwie wykonamy uszczelnienie.

 • MASA WŁASNA

  Za przenoszenie ciężaru odpowiedzialne są klocki podporowe, zamontowanie okien antywłamaniowych jest możliwe dzięki kołkom i kotwom ściennym. Od materiału, z którego zrobiono ościeżnicę, zależą odstępy między mocowaniami. Niedopuszczalne jest dziurawienie gwoździami.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Szybko, czysto i prosto – tak przebiega renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

Internorm montuje także okna o bardzo dużych rozmiarach. Solidne wykonanie zapewnione jest przez specjalnie wyszkoloną kadrę pracowników, jak również przez odpowiedni sprzęt i środki transportu (m.in. dźwig). Możemy być pewni, że profesjonalna ekipa Internorm poradzi sobie z każdym zadaniem.

Sprawdź, jak wygląda dostawa oraz montaż drzwi podnośno-przesuwnych XL!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF