Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Idealne połączenie systemów

IDEALNA KOMBINACJASTYLOWA. NIEZALEŻNA OD MATERIAŁU. SPÓJNA.

Indywidualna architektura to z jednej strony styl, z drugiej wskaźniki jak wysoka efektywność energetyczna. Ważne więc, aby budynek prezentowało się ciekawie, a jednocześnie był maksymalnie funkcjonalny. W Internorm łączy się te dwa obszary, dopasowując do siebie systemy z PCV i aluminium oraz drewna aluminium.

Z zewnątrz zawsze prezentuje się niemal tak samo, od wewnątrz PCV lub drewno. Nie szkodzi, jak w jednym pomieszczeniu będzie okno drewniano-aluminiowe, w drugim zaś PCV-aluminiowe, bo nie zakłóci to całości i spójności kompozycji. Systemy Internorm to zgodne, przemyślane połączenie różnych rodzajów materiałów, aby budynek wyglądał jak najlepiej. Nie ma problemu, aby dopasować okna do każdego wnętrza domu, zawsze według własnych preferencji.

Piękny wygląd, stylowa architektura
W każdym domu panuje specyficzny styl i charakter. Zależnie od naszych preferencji może być bardziej tradycyjny, klasyczny lub nowoczesny, modernistyczny. Okna Internorm dopasujemy do każdego z nich, jednocześnie z łatwością połączymy różne materiały, jak drewno i PCV.

Połączenie z drzwiami podnośno-przesuwnymi. Zapewniony dobry efekt. Duże przeszklenia to więcej światła w pomieszczeniu. Łatwo dopasować je do innych elementów jak drzwi podnośno-przesuwnych.

SPÓJNA ELEWACJA DZIĘKI
ŁĄCZENIU SYSTEMÓW

Stylistyka jest ważna

Z ZEWNĄTRZ TAKIE SAME

Okna z nakładką aluminiową

Aluminium

Zewnętrzna aluminiowa nakładka została tak zaprojektowana, by pasować do każdego domu. I to niezależnie, w jakim stylu zaplanowano urządzenie wnętrz.

WEWNĄTRZ DO WYBORU

Okna PCV

PCV

PCV to łatwe w czyszczeniu i bardzo wytrzymałe tworzywo. Zwłaszcza polecane do miejsc, gdzie panuje wysoki poziom wilgotności (czyli np. w łazienkach).

Okna drewniane

Drewno

Drewno to trwały, elegancki i ponadczasowy materiał. Miejsce dla niego powinno być zarezerwowane w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w sypialni i salonie.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF