Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Internorm to lider wśród europejskich producentów okiennych. Dowodem i potwierdzeniem są zawrotne liczby sprzedaży - ponad 20 milionów okien! Długoletnie doświadczenie (ponad 80-letnie) w opracowaniu i produkcji funkcjonalnych, stylowych okien i drzwi, ma tu również ogromne znaczenie. Firma jednak nie patrzy w przeszłość - korzysta z jej dorobku, ale skupia się na przyszłości, inwestując w rozwój i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Pozwala to dominować w branży stolarki budowlanej i sektorze nowych technologii okiennych, a także wyznaczać trendy i wdrażać odważne koncepcje.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA!

Rok 1931, Austria - to wtedy wszystko się zaczęło. Najpierw mała firma, ale szybko zyskująca na znaczeniu, bo od początku napędzana była wizją rozwoju, ciężką pracą i przemyślanym planem. To pomogło uzyskać status zaufanego producenta i partnera biznesowego. Rodzina Klingerów - założyciele firmy - stworzyli z tych zasad filozofię działania przekazywaną kolejnym pokoleniom. One też były podwaliną powstania marki Internorm, a stało się to 45 lat temu.

INTERNORM W POLSCE

Od 2004 roku IFTM Internorm Sp. z o.o. występuje jako wyłączny dystrybutor produktów Internorm w naszym kraju. Od początku działalności w Polsce firma zapewnia funkcjonalne, stylowe i energooszczędne systemy okienne i drzwiowe. Stale ulepszane są wszelkie usługi w różnych obszarach: obsługi klienta, inwestycji i dystrybucji. Firma zawsze reaguje, wsłuchuje się w głos Klientów i partnerów biznesowych. To gwarantuje zawsze tę samą jakość, co potwierdza zrównoważony wzrost sprzedaży na terenie Polski, jak i nawiązywanie umów dystrybucyjnych z wieloma krajowymi partnerami.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

Internorm to filozofia “całościowej koncepcji systemów okiennych”, czyli sprawowanie pieczy na każdy etapem produkcji. Pełna kontrola od początku do końca zapewnia najwyższą jakość okien i drzwi. Wszystko jest doskonale zarządzanie i kontrolowane, zarówno początkowe działania (badania, rozwój), środkowe (tworzenie, wykończenie), jak i końcowe - logistyczne. Każdy krok jest przemyślany, wzbogacony o nowatorskie, innowacyjne rozwiązania, które są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

INNOWATOR W BRANŻY

Marka Internorm zawsze patrzy w przyszłość, stawiając na innowacje i najnowsze technologie. Przykładem 1996 rok, gdy jako pierwsza firma w branży rozpoczęła produkcję okien PVC. Firma Internorm jest zawsze kilka kroków przed konkurencją, dzięki czemu tworzy wyjątkowe systemy okienne i drzwiowe.

Potwierdzeniem dziewięć certyfikowanych produktów dostosowanych do budownictwa pasywnego. Przyznaje je Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt. To najlepszy dowód na to, że systemy okienne i drzwiowe Internorm spełniają najbardziej restrykcyjne zasady w dziedzinie efektywności energetycznej.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF