Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prezentacja SmartWindow System

Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Salon Internorm w Poznaniu to doskonałe miejsce do zaprezentowania niezwykłych możliwości rozwiązań okiennych, które są nie tylko stylowe i energooszczędne, ale również wpisują się w cały system inteligentnego domu.

SmartWindow Internorm system daje możliwość zdalnego i zautomatyzowanego sterowania bardzo praktycznych technologii I-tec Zacienienie oraz I-tec Wentylacja.

I-tec Zacienienie

Technologia I-tec Zacienienie to innowacyjny patent rozwiązujący problem zbytniego przegrzewania i odsłaniania pomieszczeń. O co chodzi? Jak wiadomo, okna można zasłaniać w tradycyjny sposób – żaluzjami, roletami, zasłonami – jednak nie zawsze wpasowuje się to w ogólną wizję zagospodarowania i stylizacji pomieszczenia. Poza tym nie da się w ten sposób zautomatyzować procesu odsłaniania i zasłaniania, a przecież może zależeć nam tak na nieoświetlaniu pomieszczeń, jak i przeciwnie – odsłanianiu ich od zmierzchu do świtu, również pod naszą nieobecność, kiedy na przykład jesteś w pracy.

Innowacja Internorm polega na wmontowaniu żaluzji lub plisy do wewnątrz okna. To oczywiście ciekawy pomysł, ale jak wygenerować zasilanie? Podłączyć okno do prądu, kablem? Nic z tych rzeczy! I-tec Zacienienie to napęd elektryczny działający dzięki wbudowanemu akumulatorowi fotowoltanicznemu. Sterowanie odbywa się drogą radiową, a automatyzm pozwala na spersonalizowane ustawienia, na przykład dostosowanie zacieniania do stałej, pożądanej temperatury pomieszczenia.

I-tec Wentylacja

Walory wietrzenia pomieszczeń są niezaprzeczalne. Świeże powietrze pozwala na efektywniejszą pracę, zdrowy wypoczynek i sen, słowem – lepsze funkcjonowanie. Niestety, proces otwierania okien ma swoje minusy, ponieważ jesienią i zimą wiąże się z utratą nagromadzonej energii, co mocno uderza po kieszeni i powoduje nieustanny dyskomfort. Z kolei latem, przy upalnej temperaturze otwarcie okien powoduje przegrzanie pomieszczenia. Uchylone okno na parterze może być również zaproszeniem dla włamywacza. Jak zatem znaleźć złoty środek?

Rozwiązanie przyszło wraz z innowacją Internorm I-tec Wentylacja. Polega ona na zamontowaniu wewnątrz okna specjalnego mechanizmu filtrowania, który jest praktycznie niezauważalny, ograniczony wizualnie do niewielkich, stylowych kratek. Tenże mechanizm filtruje powietrze, nie powodując przy tym znacznej utraty energii, pozwalając natomiast nawet na 86 procent oszczędności w stosunku do „klasycznego wietrzenia”. Zautomatyzowanie systemu pozwala na wietrzenie również pod nieobecność właściciela bez obawy o możliwość włamania, a dodatkowe filtry pomagają osobom cierpiącym z powodu alergii na pyłki.

SmartWindow System

Zarówno I-tec Zacienienie, jak i I-tec Wentylacja ujawniają swoje największe możliwości w momencie, w którym dostosujemy je do własnych potrzeb. SmartWindow to specjalna aplikacja pozwalająca na zdalne sterowanie i ustawianie ich możliwości z poziomu urządzenia mobilnego. Działa ona na smartfonach i tabletach ze środowiskiem Google Android lub Apple iOS i jest dostępna do darmowego pobrania w sklepach Google Play oraz AppStore. Intuicyjny interfejs, możliwość personalizacji ustawień, prostota technologii – to wszystko zasługa marki Internorm, która od ponad 80 lat poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla domu.

O systemie SmartWindow system możesz porozmawiać ze specjalistą czekającym na Ciebie w showroomie w Poznaniu.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF