Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Poznania

Zdjęcie Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Poznania

Prawidłowa wymiana okien – zarówno demontaż starych, jak i montaż nowych – stanowi wręcz podstawę i wymóg bezpiecznego budownictwa. Dlaczego? O czym pamiętać? Dowiedz się, jak poradzić sobie z tą kwestią problemem w okolicach Poznania.

Znaczenie prawidłowej wymiany okien

Prawidłowa wymiana okien skutkuje w kilku obszarach i żadnego nie można pomijać. Przede wszystkim źle zamontowane okno to okno nieszczelne, zaburzające termoizolację pomieszczenia i gwarancja problemów z wilgocią. Właśnie etap montażu okien decyduje o tym, jak będą się one sprawdzać. Źle lub zbyt pospiesznie wykonane działanie przekłada się na nienaprawialny błąd. Jakie są tego bezpośrednie implikacje? To oczywiste. Inwestycja w okna kojarzy się z inwestycją na lata. Nie wymieniamy klamki czy gniazdka, ale element warty tysiące złotych, wymagający najbardziej ryzykownej ingerencji w termoizolację całego budynku. Wreszcie – nieprawidłowy montaż lub demontaż skutkuje fatalnym efektem wizualnym i zwiększeniem kosztów remontu. Okno wyrwane ze ściany albo krzywo wklejone? Taka wizja nie brzmi najlepiej.

Jak montować okna

Montaż okien wymaga doświadczenia i konsekwencji. O ile niemal każdy poradzi sobie z wymianą żarówki czy wbiciem gwoździa, a nawet z poważniejszymi zadaniami remontowymi, o tyle prawidłowa wymiana okien stanowi naprawdę duże wyzwanie nawet dla profesjonalistów. Na przykład specjaliści Internorm zalecają montaż MOWO – specjalną technikę polegającą na działaniach konsekwentnych – krok po kroku i z rozwagą. Odpowiednie działania – wygładzanie powierzchni, mierzenie, przycinanie, klejenie – precyzyjne i spokojne, skutkują dobrze zamontowanym oknem. Podsumowując, lepiej zaufać specjalistom, ale takim, którzy ponad wszystko szanują rozwagę, precyzję i konsekwencję. Wyczucie czasu i dbałość o szczegół to absolutna podstawa montażu. W innym z artykułów opisujemy, jak dokładnie przebiega proces zalecanego montażu MOWO.

Jak demontować okna

Przede wszystkim, choćby wymieniane okna były w bardzo złym stanie, nie należy działać destrukcyjnie – to znaczy wyrywać, wybijać, niszczyć. Aby nie przesadzić z ingerencją w ocieplenie domu, powinno się bardzo delikatnie usuwać pozostałości – ościeżnice, kotwy itd. Wszystko w zależności od dalszych działań i sposobu montażu. Generalnie chodzi o to, by nie tworzyć dodatkowych dziur, kruszyć muru, niszczyć tego, co należy odpowiednio zutylizować.

Montaż Internorm

Jako specjaliści Internorm zdajemy sobie sprawę, że nasze rozwiązania muszą być prawidłowo zaimplementowane w ramach konkretnego domu, jeśli mają spełnić pokładane w nich nadzieje. Dlatego na etapie ustaleń w naszym salonie Internorm w Poznaniu pracujemy nad indywidualnym projektem, a do montażu wysyłamy naszą wykwalifikowaną kadrę. Specjaliści od montażu okien pracują według procedur i doświadczenia. Wiedzą, jak najlepiej wstawić okna marzeń.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF