Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Zdjęcie Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Decydując się na rozwiązania okienne, stajesz przed koniecznością wyboru pomiędzy wieloma producentami funkcjonującymi na rynku. Mało jednak takich marek jak Internorm – marek, które skupiają w sobie uniwersalne rozwiązania w niezwykle dobrej jakości.

Odwiedź poznański salon, by przekonać się, że różne systemy okienne można łączyć w praktycznie nieograniczony sposób. Dla najlepszego efektu w TWOIM domu!

Okna energooszczędne dla domów pasywnych

Aby uzyskać jak najlepszy efekt termoizolacyjny, produkowane okna są konstruowane według pomysłowych oraz innowacyjnych projektów. Specjaliści z Austrii od dekad skupiają się na rozwijaniu okien nie tylko pod względem wyglądu, ale również, a w zasadzie przede wszystkim – ochrony przed utratą ciepła. Dlatego proponowane klientom rozwiązania okienne spełniają bardzo wysokie wymagania stawiane oknom nadającym się do budownictwa pasywnego. Niezależnie, czy obok aluminium wykorzystywane jest drewno, czy PCV, Internorm to gwarancja najbardziej izolujących okien na rynku. Wybór odpowiedniego modelu sprowadza się więc raczej do kwestii designerskich. W tym katalogu nie ma słabych punktów.

Przesuwne drzwi

W pomieszczeniach, do których warto wpuścić nieco więcej światła, idealnie sprawdzają się panoramiczne, przesuwne okna spełniające rolę drzwi – na przykład do ogrodu lub na balkon. Nawet do sześciu metrów szerokości okna nie ogranicza możliwości łączenia go z innymi rozwiązaniami Internorm. Więcej światła, idealna izolacja, piękny wygląd? Połącz tradycyjne okna z systemami przesuwnymi!

Technologie I-tec

Internorm reprezentuje markę, która dba o nieustanne poszukiwania innowacji. Najlepszym przykładem jest rozwijanie produktów znanych pod nazwą I-tec. Systemy wentylacji, oszklenia, mobilnego sterowania czy zacienienia pomieszczeń wyprzedzają konkurencję i znakomicie uzupełniają standardowe propozycje firmy.

Rolety i żaluzje

Okno oknem, ale przecież warto je czasem zaciemnić, zasłonić? W salonie Internorm w Poznaniu służymy pomocą w wyborze plis, rolet, moskitier czy żaluzji. Okiennice? Specjalne wymiary zewnętrznych rolet? Zadbaj o kompleksowe połączenie wszystkich potrzeb w wyjątkowym domu.

Drzwi zewnętrzne

Dzięki termoizolacyjnym oknom można naprawdę zaoszczędzić wiele energii, a co za tym idzie – pieniędzy. Niestety, często zapominamy, że również drzwi zewnętrzne to źródło chłodu i wilgoci. Internorm posiada w swojej ofercie także drzwi, dzięki czemu połączysz systemy w jeden, dbając o perspektywiczny rozwój najważniejszego miejsca w życiu: domu.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF