Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Zdjęcie Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Okna panoramiczne i przesuwne to niezastąpiony sposób na naturalne doświetlenie pomieszczeń. Wyposażenie w nie budynku umożliwiają zbliżenie z naturą i otoczeniem. Poznaj niezwykłe okno przesuwne HS 330 firmy Internorm, które możesz obejrzysz i kupisz w Poznaniu.

10 powodów, dla których warto sprawdzić HS 330

 1. Maksymalne wymiary okien HS 330 to 580 na 280 centymetrów. Nie żartujemy! Jedno okno może mieć niemal 6 metrów szerokości i prawie 3 metry wysokości. To oznacza, że z powodzeniem rozświetlisz naprawdę długie pomieszczenie.
 2. Dla większego efektu połącz okna na rogu, to znaczy zastosuj tak zwane „narożne łączenie”, bez konieczności wstawiania narożnikowego słupka psującego panoramiczny efekt. Teraz przeszklisz praktycznie połowę pomieszczenia, a nawet więcej. Granicą jest jedynie wyobraźnia.
 3. Skrzydła przesuwnych okien mogą ważyć nawet 400 kilogramów. Jak w takim układzie przesuwać potencjalne ciężary? Dzięki znakomicie ukrytym prowadnicom z wbudowanym odbojnikiem przesuwanie skrzydeł jest banalne i lekkie. Specjalna funkcja nosi nazwę soft/lift.
 4. Nawet jeżeli zdecydujesz się na panoramiczne okno HS 330, z łatwością połączysz je z innymi rozwiązaniami Internorm. Mowa zarówno o oknach, jak i dodatkowym wyposażeniu, na przykład zaciemnieniu i inteligentnych systemach z serii I-tec.
 5. Okno przesuwne HS 330 charakteryzuje się wyjątkowo niskim progiem stworzonym z włókna szklanego. Czy ma to znaczenie dla codziennego funkcjonowania? Podwójne! Po pierwsze niski próg oznacza brak barier dla niepełnosprawnych na wózkach oraz niedowidzących i dzieci. Nie ma obaw o potknięcie. Po drugie, włókno szklane to znakomity materiał, który podwyższa poziom termoizolacji pomieszczenia.
 6. Potrójne szyby to gwarancja dodatkowego zabezpieczenia przed mechanicznym zniszczeniem i włamaniem, a także kolejna ochrona przed utratą ciepła. Nawet w przypadku wybicia szkło nie powinno spowodować obrażeń u użytkowników pomieszczenia.
 7. Dodając rozmiar XL okna HS 330 i cienkie, niskie ościeżnice, otrzymujemy maksymalną ilość światła wlewającego się w sposób naturalny do pomieszczenia. Niechaj się stanie światłość!
 8. Potrójne uszczelnienie to kolejne technologiczne rozwiązanie, które wspiera termoizolację na najwyższym poziomie.
 9. Do klejenia szyb zastosowano opatentowaną technologię FIX-O-ROUND, znaną również ze świata motoryzacji. Dzięki solidnemu klejeniu szyb na całej powierzchni okna są nie tylko szczelne, ale również wytrzymałe.
 10. Dzięki elastycznym możliwościom wyboru rozmiaru i ostatecznego wyglądu okno przesuwne HS 330 firmy Internorm pasuje do prywatnych mieszkań i służbowych biur. Wygodna eksploatacja i wyjątkowa wytrzymałość wszystko sprawiają, że okno może być ładne i funkcjonalne.

Jeżeli te 10 argumentów nie przekonuje Cię do końca, najwyższy czas poznać okno HS 330 w salonie Internorm w Poznaniu. Sprawdź osobiście, dlaczego warto postawić na naturalne źródło światła!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF