Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Internorm oznacza markę, która zasłynęła ekspansją okien PCV na rynek europejski od początku swojego istnienia. Ostatnie lata to powrót klasyki – okien drewnianych z wykorzystaniem aluminium. Najnowsza era przyniosła z kolei jeszcze bardziej nowoczesne i wyjątkowe rozwiązanie – innowacyjne połączenie PCV i aluminium w postaci cenionego okna KF 410.

Dlaczego KF 410

 • Możliwość wyboru pomiędzy dwoma opcjami izolacyjności. Pierwsza oznacza potrójne, seryjne oszklenie z krawędzią oszklenia z termoizolacyjnością na poziomie 0,69 W/m2K. W drugim wariancie potrójne, seryjne oszklenie SOLAR+ daje aż 0,79 W/m2K. Odpowiedni dobór przeszklenia i technologii przynosi rekordową wysoką termoizolacyjność.
 • Ochrona przed czynnikami z zewnątrz dotyczy nie tylko chłodu, ale również dźwięku. Okno KF 410 daje izolację dźwiękową sięgającą aż 45 decybeli!
 • Głębokość profilu 90 milimetrów otwiera nowe możliwości stylizacji i eksploatacji okien.
 • Ukryte okucia gwarantują większe bezpieczeństwo i poprawiają estetykę w stosunku do standardowych rozwiązań na rynku.
 • Designerzy zdecydowali o kanciastych, konserwatywnych kształtach skrzydeł, przez co końcowy efekt charakteryzuje się modnym, surowym minimalizmem.
 • Do termoizolacji zastosowano piankę najwyższej jakości, która jest bezpieczna i pozbawiona związków fluorowodorowych.
 • Technologia FIX-O-ROUND, znana również w innych gałęziach przemysłu, to oryginalny patent klejenia po całej powierzchni szyby, co zwiększa jej wytrzymałość i szczelność.
 • KF 410 stanowi skuteczną barierę przed włamywaczami. Szereg technologii oraz wytrzymała konstrukcja zapewnia klasę RC1 lub RC2.
 • KF 410 posiada dziesięcioletnią gwarancję na brak widocznych skutków eksploatacji – na przykład poprzez odbarwienia i korozję. O szczegóły gwarancji dopytaj przedstawiciela marki w Polsce.
 • Okno KF 410 z powodzeniem można połączyć z innymi rozwiązaniami Internorm.

Przekonaj się w Poznaniu

Okno KF 410 – innowacyjne połączenie PCV oraz aluminium – obejrzysz w naszym poznańskim salonie Internorm. Eksperci pracujący na miejscu z chęcią pokażą i wyjaśnią wszystkie dodatkowe funkcje niezawodnych okien 100% Made in Austria. Dla ciepłego domu, dla świętego spokoju, dla lepszej estetyki – lider europejskiej branży okien proponuje nie tylko znakomite przeszklenie, ale również dodatkowe technologie poprawiające jakość mieszkania. Mowa tu chociażby o inteligentnych rozwiązaniach z serii I-tec, z których częścią możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Wygodne, ciepłe mieszkanie to podstawa egzystencji. Zapraszamy do Poznania w celu bezpośredniego sprawdzenia możliwości okien KF 410!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF