Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Poznaniu

Zdjęcie Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Poznaniu

Okna Internorm cieszą się dobrą opinią od ponad 80 lat. Niewielki zakład, który na przestrzeni lat ewoluował w europejskiego lidera sprzedaży, jest przykładem na to, że w biznesie liczy się przede wszystkim profesjonalizm i jakość. Okna Made in Austria są dostępne w Poznaniu. Poznaj ich najważniejsze cechy.

Materiały

Choć Internorm wprowadził na rynek okna PCV, w użytych materiałach nie ogranicza się jedynie do tworzywa sztucznego. Z pewnością w wielu domach bardziej pasują drewniane okna, dlatego sporo modeli zawiera elementy odpowiednio dobranego drewna. Zgodność z naturą to powrót do klasyki – z tą różnicą, że kiedyś okna drewniane kojarzyły się z nieszczelnością, a w tym przypadku nie ma o tym mowy. PCV i drewno są uzupełniane wysokiej jakości aluminium, którego lekkość i wyjątkowe właściwości pozwalają tworzyć okna estetyczne i odporne na utratę energii. Co istotne, materiał, z którego wykonane są okna Internorm, nie ogranicza użytkownika w kwestii wykończenia. Dobór kolorów i ostateczny kształt okien to temat na indywidualne ustalenia.

Izolacja

Eksperci projektujący kolejne modele okien Internorm wydają się szczególnie zdeterminowani w jednym dążeniu: do perfekcji. Z każdym kolejnym rokiem austriackie zakłady opuszczają seryjnie produkowane okna o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych. Nie jest to marketing, a fakty potwierdzane przez niezależne instytuty. Odpowiedni projekt wewnętrznych komór, dobór materiałów, innowacyjne rozwiązania pozwalają realnie oszczędzać na ogrzewaniu i cieszyć się właściwościami domów pasywnych, w których latem jest chłodno, a zimą ciepło. Poza tym izolacja dotyczy również niechcianych hałasów, odporności na zniszczenia i włamania.

Technologia

Dla producentów okien Internorm zdaje się jasne, że świat nieustanie ewoluuje ku nowoczesnym technologiom. W ślad za tymi zmianami idą wszystkie branże, łącznie z okienniczą. Okna produkowane w Austrii są więc doposażane w rozwiązania znane z inteligentnych domów. System Itec SmartWindow pozwala na sterowanie wentylacją i bezpieczeństwem z poziomu aplikacji na smartfonie lub tablecie. Z kolei system wentylacji przygotowany przez Internorm to temat na osobny artykuł – dość powiedzieć, że dzięki temu systemowi wietrzy się wnętrza bez konieczności nie zawsze pożądanego uchylania okna, czyli bez utraty ciepła. Nieprawdopodobne? Nie, po prostu wymagające wieloletnich badań i nakładów pracy.

Obsługa klienta

Showroom w Poznaniu jest znakomitym przykładem, jaką filozofię wyznaje Internorm. Poza ofertą w Internecie zaprasza do przeglądania gotowych rozwiązań w poznańskim salonie. Czekają tam eksperci, którzy doradzą Ci, jakie dobrać do Twojego domu. Okazuje się, że dzięki wymianie okien wiele zyskujesz i naprawdę odmieniasz oblicze swojego domu. Z dobrym skutkiem i w przyjemnej atmosferze. Przekonaj się sam!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF