Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna energooszczędne – ustal ile zaoszczędzisz inwestując w nowoczesne okna

Zdjęcie Okna energooszczędne – ustal ile zaoszczędzisz inwestując w nowoczesne okna

Czy dzięki inwestycjom można oszczędzać? Jak najbardziej! Świetnym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest wybór najlepszych systemów okiennych na rynku. Internorm od lat wyznacza trendy w branży, której jest liderem, a wybór droższych, ale szczelniejszych okien to czysty zysk.

Wszyscy wiemy, jak drogie jest ogrzewanie domu lub mieszkania. Dobre okna oszczędzają energię, a więc i pieniądze. W skali miesiąca czy roku są to zupełnie poważne sumy. Odwiedzając nasz salon drzwi i okien w Poznaniu, ustalisz, ile konkretnie zaoszczędzisz na wymianie okien!

Co gwarantuje oszczędności

Mniejsze zużycie energii to zasługa szczelniejszych okien. Co sprawia, że produkty Internorm wyróżniają się na tle konkurencji? Tajemnica sukcesu tkwi w przemyślanej konstrukcji. Każdy detal ma znaczenie! Głębokość kształtowników, sposób budowy skrzydeł, mocowanie i osadzenie oszklenia, dobór materiału izolującego… Szczególnymi właściwościami termoizolacyjnymi odznaczają się również poszczególne materiały, z których wykonywane są okna – od aluminium, przez wybrane gatunki drewna, po technologiczne ulepszane PCV.

Bezwzględne parametry

Produkty Internorm wyróżniają się dokładnie obliczonymi wskaźnikami termoizolacji na bardzo wysokim poziomie. Okna PCV, dzięki którym marka Internorm zdobyła swoją pozycję rynkową, nie są produkowane wyłącznie indywidualnie, ale również seryjnie, a mimo tego stoją na najwyższym poziomie.

Na co uważać

Oczywiście wielu producentów reklamuje swoje okna jako szczelne. Gdy jednak wczytać się w szczegóły oferty, dobra izolacja często dotyczy wyłącznie jednego elementu – na przykład konstrukcji ramy. Tymczasem znaczenie i efekt końcowy daje połączenie jakości wszystkich części okna. Dlatego w Internorm równie dobre są ramy, jak i szyby. Sięgając więc po nowe okna, sprawdzaj informacje dotyczące profili okiennych, ramek dystansowych oraz wskaźników pełnej izolacyjności. Istotna jest jakość szyby i sposób jej mocowania. Na przykład Internorm stosuje tu oryginalną technologię FIX-O-ROUND, która polega na klejeniu po całym obwodzie w celu uzyskania większej stabilności i jakości.

Ile wydasz na energię

Każdy dom jest inny, inne są też ceny poszczególnych surowców niezbędnych do wygenerowania energii cieplnej. Tak czy inaczej, przy tej okazji warto przypomnieć słynne porównanie stosowane przez Internorm w celu odzwierciedlenia oszczędności płynących z budowy pasywnych domów, a więc takich, w których szczelność okien ma pierwszorzędne znaczenie. Okazuje się, że pokój, który ma trzydzieści metrów kwadratowych, można ogrzać zaledwie dziesięcioma świeczkami typu tea light. Przemawia do wyobraźni? Zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu w Poznaniu!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF