Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nowoczesne okna drewniane – sprawdź nasze możliwości w showroomie w Poznaniu

Zdjęcie Nowoczesne okna drewniane – sprawdź nasze możliwości w showroomie w Poznaniu

Drewniane okna niekoniecznie kojarzą się z wymianą na lepsze. Przez całe lata pokutowało przekonanie, że stare, nieszczelne okna z taniego drewna należy jak najszybciej zamienić na rozwiązania PCV. Dziś natomiast dla niektórych może być zaskoczeniem, że w nowoczesnych domach powraca drewno. Poznaj zalety drewniano-aluminiowych okien dostępnych w Poznaniu!

Nowoczesne drewno

Współczesne, innowacyjne okna drewniane łączy się z aluminium oraz pianką termoizolacyjną. Dzięki takiej kombinacji systemy proponowane przez Internorm są wyjątkowo szczelne, przez co pasują nawet do budownictwa pasywnego. Aluminiowe elementy łatwo utrzymać w czystości, są również odporne na negatywne skutki oddziaływania pogody. Wreszcie – drewniane elementy dziś już nie kojarzą się z tanimi, starymi rozwiązaniami, lecz z luksusem i trzymaniem się najwyższych standardów designerskich.

Zalety drewnianych okien

 • Drewniane okna Internorm dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji spełniają najwyższe standardy izolacyjności cieplnej według międzynarodowych standardów badawczych. Rozwiązania mogą osiągać parametry termoizolacyjności do 0,64 W/m²K!
 • Okna powinny zabezpieczać nie tylko przed chłodem, ale również niepożądanym dźwiękiem. Izolacja akustyczna w przypadku okien drewniano-aluminiowych może sięgać nawet 46 decybeli, skutecznie chroniąc domowe zacisze.
 • Okna z serii HF 310, HV 350 i HF 410 cieszą się dobrą opinią również ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców. Są trudne do wybicia i łatwe do skutecznego zabezpieczenia przed włamywaczami.
 • Okna z dobrej jakości drewna są cenione ze względu na pożądany, naturalny design. Kanciaste kształty, możliwość dopasowania własnych kolorów od wewnątrz, wąskie ościeżnice (I-tec Core) i rozjaśnione wnętrze to tylko część zalet wizualnych podkreślanych przez setki zadowolonych klientów.

Wybierz Internorm w Poznaniu

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub wielkopolskich okolicach, zapraszamy do naszego salonu Internorm. Wraz z wykwalifikowanym ekspertem zaprojektuj rozwiązania idealnie dopasowane do biura, mieszkania lub domu. Konkretne pomieszczenie może wymagać specjalnych systemów. Na szczęście – Internorm dba o elastyczne i indywidualne podejście do projektowania przeszklenia budynków oraz doposażania budynku w inteligentne, mobilne rozwiązania. Zastanów się, czy drewniane okno na pewno będzie lepsze niż PCV. Kieruj się przede wszystkim estetyką, możesz mieć bowiem pewność, że zarówno drewniane, jak i syntetyczne okna są równie świetnie przygotowane do izolacji Twojego domu. Odwiedź nasz poznański salon i przekonaj się na własne oczy, jak wyglądają najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF