Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Zdjęcie Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Wybór szczelnych okien dla domu stanowi jedną z najważniejszych decyzji w trakcie remontu lub budowy. Niestety klienci często zapominają, że podobną wagę należy przykładać również do wyboru drzwi wejściowych, czyli zewnętrznych. Internorm to jeden z najbardziej renomowanych producentów drzwi wejściowych, które zaspokajają potrzeby milionów Europejczyków.

Jakie powinny być drzwi wejściowe

 • Energia cieplna, która gromadzi się w domu, uchodzi z niego w szybkim tempie, wszelkimi możliwymi drogami. Najbardziej narażone na ataki chłodu i wilgoci są okna oraz właśnie drzwi wejściowe. Odpowiedni próg, przemyślana konstrukcja wewnętrzna, materiał wykonania – wszystkie te czynniki decydują o ostatecznym poziomie termoizolacji drzwi.
 • Odporne na działania czynników atmosferycznych. Nawet jeżeli nad drzwiami zamontujemy daszek lub inne zabezpieczenie, nadal mieszkamy w specyficznej szerokości geograficznej. Dla naszego klimatu charakterystyczne są zarówno intensywne opady deszczu lub śniegu, jak również przedłużające się upały i silne nasłonecznienie. Zmienne pory roku szybko eksploatują tradycyjne drzwi. Wybieraj więc najbardziej odporne rozwiązania.
 • W końcu otwierając drzwi, zapraszamy do środka gości. Jako gospodarze i właściciele raczej lubimy inwestować w ładne, pasujące do siebie elementy. Drzwi, zarówno w wersji bardziej klasycznej, jak i nowoczesnej mogą być jednocześnie funkcjonalne oraz wytrzymałe. Kieruj się więc estetyką połączoną z pragmatyką.
 • Wolisz przeszklone czy zabudowane? Z jakim progiem? Jaka szerokość będzie odpowiednia? Na te i inne pytania warto odpowiedzieć na samym początku. Drzwi zewnętrzne powinny mieć przypisaną konkretną rolę, a ich wybór powinien być pokierowany w dużym stopniu funkcjonalnością.
 • Wygłuszone. Warto chronić wnętrze nie tylko przed chłodem i wilgocią, ale również niepożądanymi dźwiękami. Co z tego, że okna są szczelne, jeżeli gwar dostaje się przez cienkie drzwi?
 • Odpowiednie ryglowanie, profesjonalny zamek, elektroniczne zabezpieczenia. Istnieje wiele sposobów zwiększających bezpieczeństwo. Ukryte mechanizmy i jakość wykonania mogą skutecznie powstrzymać włamywacza.
 • Trwałe. Drzwi to inwestycja na lata. Warto wybrać dobrze, by od początku cieszyć się niezwykłą funkcjonalnością i szeregiem udogodnień, których nie zapewnią tanie, masowe produkty z dyskontów budowlanych.

Co proponuje firma Internorm

Odwiedzając nasz salon drzwi i okien, obejrzysz, jak na żywo prezentują się i działają nowoczesne produkty europejskiego lidera branżowego. Drzwi zewnętrzne Internorm to najwyższa jakość produkcji, wyjątkowo wysoki poziom termoizolacji, wiele propozycji designerskich i ultrabezpieczeństwo dzięki innowacyjności. Zapraszamy!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF