Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ciepły dom na wiele lat

Zdjęcie Ciepły dom na wiele lat

Budując albo remontując swoją własność, zależy Ci na maksymalnym zwiększeniu jakości i wygody mieszkania, prawda? W takim razie zapewne wiesz, jak ogromne znaczenie w tym kontekście ma odpowiednie dbanie o ciepło. Dowiedz się, jak dzięki odpowiednim rozwiązaniom stworzyć ciepły dom na wiele.

Ciepły dom

Ciepło domowego ogniska ma znaczenie zarówno dosłowne, jak i symboliczne. Obecnie właściciele budynków gromadzą energię na wiele sposobów – np. poprzez piece drewniane, gazowe, węglowe, elektryczne, mieszane. Alternatywnie można postawić na pasywny dom i kreatywnie zaplanować budowę od podstaw. Każda z metod ma swoje zalety i wady. Podstawowym problemem nie jest jednak pozyskanie energii do pomieszczeń, ale ich zbyt szybka utrata. Wietrzenie, nieszczelne okna – wszystko to sprawia, że nagromadzone (za duże pieniądze) ciepło po prostu ulatuje. Płacimy setki złotych, a i tak jest chłodno. Przecież nie z tym powinien kojarzyć się dom!

Szczelne okna

Nawet jeżeli mamy ocieplony dom, remont na niewiele się zda, jeśli energia ucieka z pomieszczeń poprzez nieszczelne okna i drzwi. Co jest tego przyczyną? Wiele elementów! Począwszy od niewłaściwego montażu, poprzez słabą jakość wykonania i brak innowacyjnych technologii, po cienkie szyby i brak uszczelnienia. Często pomijanym, ale niezwykle istotnym dla gospodarki cieplnej elementem są drzwi wejściowe. Skupiamy się na ich cenie i wyglądzie, nie sprawdzając np. wskaźnika termoizolacyjności.

Wentylacja

Wreszcie o ciepłym, tanim mieszkaniu możemy zapomnieć, jeżeli – co całkiem naturalne – pragniemy często wietrzyć mieszkanie lub dom. Świeże powietrze z zewnątrz jest niezbędne, aby ciało i umysł mieszkańców funkcjonowały zdrowo i efektywnie. Okazuje się jednak, że nie zawsze uchylone okno to jedyny sposób wentylacji pomieszczenia, co ma niebagatelny wpływ na gospodarowanie ciepłem i wieloletnią perspektywę mieszkania…

Spotkanie z ekspertem

Odwiedzając salon Internorm w Poznaniu, zyskujesz okazję do bezpośredniej rozmowy z wykwalifikowanym ekspertem, który potrafi szerzej przedstawić omówione wyżej problemy. Okna i drzwi Internorm cechują się niezwykle wysokim wskaźnikiem termoizolacyjności. Są montowane przez sprawdzonych fachowców i produkowane z najwyższej jakości materiałów w oparciu o innowacyjną technologię. Jako panaceum na problem z wietrzeniem wskazuje się natomiast system I-tec Wentylacja, który pozwala zaoszczędzić nawet do 86% ciepła. Odwiedź salon w Poznaniu i zaprojektuj ciepły dom na wiele lat. Dla siebie i bliskich. Nie potrzeba wielkich inwestycji, by oszczędzić pieniądze i… odłożyć grube swetry na dno szafy!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF